Naiskodukaitse ootab konkursile fotosid Eestimaa elust

Sisestatud: 25.04.2013

Jüripäeval, 23. aprillil sai avapaugu Naiskodukaitse fotokonkurss „Eestimaa elab“, mis on järjekorras juba viies. Sellel aastal ootame kahe kuu jooksul pilte elust Eestimaal.

 Millisena näete Teie, eestlased, oma kodumaad ja siinset rahvast? Milliseid põnevaid paiku olete külastanud ja milliste huvitavate inimestega kohtunud?

Ootame Teie kõigi pilte Jüripäevast Jaanipäevani ehk 23. aprillist kuni 24. juunini. Pildid palume saata aadressile naiskodukaitse.konkurss@gmail.com. Lisainfot fotokonkursi tingimuste, auhindade ja muu kohta leiate http://konkurss.naiskodukaitse.ee/

Kuna Eestimaa elab nii metsade ja põldude vahel kui ka 9-korruselistes kivimajades, siis hinnatakse eraldi parimat maaelu ja parimat linnaelu jäädvustavat pilti.

Nagu alati, ootavad ka seekord võitjaid põnevad auhinnad. Peale erinevates kategooriates parimate tunnustamise, on plaanis välja anda mitmeid esialgu üllatuseks jäävaid eripreemiaid.

Žüriiliikmete hulka kuuluvad sellel aastal teenekad fotograafid Hiiu- ja Läänemaalt, peale nende tunnustatud loodusfotograaf Remo Savisaar, Kaitseväe Teavituskeskuse ülem kapten Hannes Võrno, Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, Kodutütarde peavanem Angelika Naris, Lääne ringkonna esinaine Mare Laide ning Lääne ja Hiiu maavanemad.

Fotokonkursi idee sai alguse 2009. aastal Tallinna ringkonnast, kes seda esimesel kahel aastal ka korraldas. Seejärel said käe valgeks Jõgeva ja Rapla ringkonnad. 2013. aastal veab fotokonkursi projekti Naiskodukaitse Lääne ringkond.

 

Ave Proos
Naiskodukaitse fotokonkursi „Eestimaa elab“ projektijuht

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele