Haapsalu Arenguseminar sisendab ettevõtluspisikut ja arendab kontakte

Sisestatud: 16.04.2013

24. aprillil toimub Haapsalu Kultuurikeskuses Ettevõtlike Noorte Koja JCI Haapsalu eestvedamisel Haapsalu Arenguseminar, kuhu on oodatud kõik ettevõtlusega tegelevad ja ettevõtlusest huvitatud inimesed. Seminari eesmärgiks on arendada kohalike alustavate ja kõrge kasvupotentsiaaliga ettevõtjate kontaktivõrgustikke ning julgustada neid ettevõtlusega tegelema ka väiksemates linnades.

Haapsalu Arenguseminari avab ning tee ettevõtlusesse juhatab sisse JCI Estonia president Kaspar Loog, kes on ühtlasi start-up ettevõtte Browserbite asutaja.  Ettevõtja ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse liige Koit Uus keskendub peamiselt kodanikuühiskonna teemadele ning räägib täpsemalt, milline on tema arvates ettevõtja roll ühiskonnas. Inspireerivat ettekannet on kindlasti oodata ka Oliver Petsilt, kes igapäevaselt tegeleb ekspordiküsimustega ettevõttes Tene Kaubandus OÜ. Väikeettevõtja võlud ja valud toob välja O.K. Puhastusteenused OÜ asutaja Ott Sikemäe ja seminari modereerib Combidek Logistika OÜ juhataja Ojari Paas.

Seminari raames toimub ka ärikiirkohting, mis pakub kiiret tutvumist ja kontaktide vahetamise võimalust. Lisaks räägitakse erinevatest toetusvõimalustest, toimub ajurünnak ja diskussioonpaneel teemal „Läänemaa ettevõtluskeskonna parendamine“

Seminarile on oodatud kõrge kasvupotentsiaaliga alustavad idufirmad, kohalikud ettevõtjad ja firmade esindajad. Lisaks on seminarile teretulnud ka ettevõtlusest huvitatud õpilased, üliõpilased ja kõik teised kohaliku ettevõtluskeskkonna parendamisest huvitatud inimesed. Väikelinnade arenguseminaride projekti rahastatakse põhiliselt läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi vahendite.

Lisainfo ja registeerimine: http://www.jci.ee/arenguseminar/

Paralleelselt toimub Haapsalu Kultuurikeskuse teatrisaalis Junior Achvievement Eesti eestvedamisel Eesti õpilasfirmade lõppvõistlus – täiendav info www.ja.ee

 

Kätlin Sasse

JCI Haapsalu

Tel: +372 5805 0534
E-mail:
katlin.sasse@gmail.com

http://arenguseminar.jci.ee/

www.jci.ee

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele