Läänemaa kõige tervemad said tunnustuskirja

Sisestatud: 10.04.2013

Eilsel tervisekonverentsil "TERE tervis" autasustati konkursi „Kõige tervem“ võitjaid.


Konkurssi korraldatakse alates 2011 aastast ja eesmärgiks on avaldada tunnustust ühele või mitmele Läänemaa elanikule või organisatsioonile, kes on silma pasitnud tervislike eluviisidega ning nende propageerimisega. Kandidaate said esitada nii eraisikud kui ka organisatsioonid.

2013. aasta kõige tervemad:

MAI JÕEVEE
Ta tegeleb väsimatult ühiskondlikus korras oma valla spordielu edendamisega, olles ise võimekas sportlane. Tänu tema eestvedamisele osaleb tema valla esindus maakondlikel suve- ja talimängudel. Suur osa tema ajast ja energiast kulub tervislike eluviiside propageerimisele.
Esitaja Kullamaa Vallavalitsus

MERIKE PEEK, SIRET KOSK
Nende loodud on käimisklubi Läänemaal. Nad propageerivad tervist ja liikumist. Neid mõlemaid iseloomustab sõbralikkus, rõõmsameelsus ning kirglik armastus harrastusspordi vastu. Oma positiivse ellusuhtumise ja tervisliku eluviisiga on eeskujuks teistele.
Esitaja Marika Matvei - Modern Walking klubi liige

JANA KOEL
Ta on pühendunud terviseedendaja, kes peab õpetaja- ja treeneriametit.  Ta innustab inimesi looduslikku eluviisi järgima. Ta teeb seda suurima kire ja pühendumisega.
Esitaja Larissa Mandel

MERIKE PLAAS
Tema juhendamisel tegutseb juba viiendat aastat tervisering. Osalus on huvilistele ja asjaarmastajatele tasuta. Pärast trenni plaksutatakse tema  kiituseks.Ta organiseerib tervisepäevi ja koolitusi oma kogukonna rahvale.
Esitaja Risti aeroobika naised

SVETLANA NEKRAŠ
Ta on treener ja massöör, kes propageerib positiivset mõtlemist ja tervislikku elukorraldust. Ta on ka ise väga tervislike eluviisidega tubli ema ja vanaema.
Esitaja  Anzelika Murik

Lisainfo:
Kersti Lõhmus
Lääne Maavalitsus
tel 472 5680

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele