Haapsalu linn korraldab suurejoonelise tutvustusürituse Peterburis

Sisestatud: 08.04.2013

Teisipäeval, 9. aprillil sõidab 44-liikmeline Haapsalu linna ja ettevõtjate delegatsioon Go Raili rongiga Peterburi, kus avatakse Haapsalut tutvustav näitus „Haapsalu - imperaatorlik kuurort“.

Näitus avatakse 10. aprillil Talvepalee kõrval asuvas majesteetlikus Kapella kontserdimajas. Ürituse raames toimub sealsamas nii Eestis kui Venemaal armastatud muusiku Tõnis Mägi kontsert.

 

Haapsalu linnapea Urmas Suklese sõnul on külaskäigu eesmärgiks Haapsalu tutvustamine naaberriigi kultuurikeskuses. „Soovime külaskäiguga Haapsalut ja Peterburi üksteisele lähemale tuua, elavdada kultuuri- ning majanduskontakte kahe ajalooliselt imperaatorliku linna vahel. Loodame, et tutvustav üritus toob Eestisse juurde rohkem väliskülalisi, kes ühtlasi leiavad tee Haapsallu,“ sõnas Sukles.

 

Haapsalu linna tutvustavale näitusele, kontserdile ning sellele järgnevale vastuvõtule on kutsutud diplomaatiline korpus, ajakirjanikud, ettevõtjad, Peterburi turismifirmade esindajad ja Peterburis elavad Eesti kodanikud.

 

Üritus saab teoks tänu  EAS Regionaalarengufondi turundusprojekti  “Haapsalu ja Läänemaa kultuurisihtkoht 2010-2013” alaprojektile  „Haapsalu ja Läänemaa vene turu sihtturu üritus Peterburis“.

 

 

Lisainfo:

 

Tõnu Parbus

Haapsalu linna

avalike suhete spetsialist

Tel: +372 530 00042

E-mail: tonu.parbus@haapsalulv.ee

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele