Lasteraamatukogu tähistab lasteraamatupäeva

Sisestatud: 04.04.2013

Lasteraamatukogu tähistab rahvusvahelist lasteraamatupäeva laupäeval, 13. aprillil ja kutsub väikeseid raamatusõpru ühinema!


Ehkki ametlik rahvusvaheline lasteraamatupäev oli sel teisipäeval, siis koos lasteraamatukoguga saab seda päeva tähistada laupäeval, 13. aprillil, mil külas on päris ehtne lastekirjanik, toimub ühine seiklusmäng ja saab nii kuulata, kui ise jutustada või joonistada.
Lapsi oodatakse kell 12.00 päeval lasteraamatukogu küünlasaali, kus neid ootab lastekirjanik Heli Illipe- Sootak ja tema kirjutatud raamatud: Kiisu raamat, Kiisu reisib, Kuraditosin kratijuttu ja 2012. aasta lõpus ilmunud Pörkölt.
Et H. C. Anderseni sünniaastapäeval tähistatakse lasteraamatupäeva, siis pärast kohtumist ootab kõiki huvilisi kirjaniku enda ja tema muinasjuttude põhjal loodud seiklusmäng, mille käigus on nii otsimist, nuputamist, kui vastuste leidmist.
Seejärel saab valida kahe õpitoa vahel: kas olla ise jutuvestja või hoopis ühe loo järgi pilti joonistada. Soovime koos väikeste lugejatega veeta ühe toreda laupäeva lastekirjanduse seltsis!

  

Lasteraamatukogu

  

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele