Rahvusvaheline tervisekonverents toimub kolmandat korda

Sisestatud: 02.04.2013

Lääne maakonna turvalisuse teemakojal on heameel teatada, et 9. aprillil toimub Haapsalu Kultuurikeskuses rahvusvaheline tervisekonverents "TERE tervis". Konverentsiga tähistame rahvusvahelist tervisepäeva.Konverentsil kajastame mitmesuguseid võimalusi tervise edendamisel. Välisesinejatest astuvad üles Mark McCarthy (Londoni Ülikooli Kolledž) ja Terhi Saaranen (Ida-Soome Ülikool). Ettekanded tõlgitakse eesti keelde. Lisaks tutvustame Haapsalu Kolledži TERE kompetentsikeskuse tegevusi ning tunnustame maakonna tublimaid tervisedendajaid.

Politsei-, pääste- ja maanteeameti ja Haapsalu Kolledži spetsialistid jagavad osalejatele olulist teavet turvalisuse kohta. Kohal on ka Europe Direct’i Läänemaa teabekeskus.


Konverentsi moderaatoriks on Mart Juur ning meelelahutust pakub ansambel "C-JAM".

Täpsem info konverentsi kohta http:www.hk.tlu.ee/tervisekonverents_registreeru


Huvilised on oodatud osalema ka Haapsalu Kolledži rahvusvahelise kuu raames toimuvatele loengutele ja üritustele. Tegevuste täpsema info leiad: www.hk.tlu.ee


Konverentsi korraldamist toetavad osaliselt ESF "Tervislikke valikuid toetavad meetmed 2013-2014", Eesti Haigekassa maakondlik terviseprojekt, Eesti Regionaalarengu fond ning ED Läänemaa teabekeskus.

 

Lisainfo:
Hele Leek-Ambur
Info: 514 9143
hele.leek@lmv.ee

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele