Haapsalu Kutsehariduskeskuse APRILLI koolitused

Sisestatud: 27.03.2013

Kevad on kohal ja suvi ei ole enam kaugel- tule ja osale meie kursustel. Saad häid oskuseid ja mõtteid kevadõhtute sisustamiseks, aga ka praktilisi teadmisi!


Maitsev ja kodune kiirtoit (3 tundi)

Lühikoolituse käigus räägime toiduainetest ja õpime valmistama lihtsaid, aga maitsvaid roogasid. Koolituse läbiviimise aeg:  11. aprill, kell 18:00
Koolitaja: Kaire Raba
Maksumus:  29 €

 

Veinide sobitamise põhitõed (3 tundi)

Lühikursuse käigus tutvustatakse veinikultuuri. Räägitakse valgete veinide omadustest ja viinamarjasortidest. Millised on kasvatuspiirkonnad, kuidas lugeda veinisilti. Veini ja toidu sobitamise põhimõtted.

Koolituse läbiviimise aeg:  18. aprill, kell 18:00
Koolitaja: Enna Kallasvee
Maksumus: 29  €

Väikeettevõtte raamatupidamine (16 tundi)

Koolitus sobib väikeettevõtete asutajatele, kes on huvitatud raamatupidamise algteadmistest. Samuti inimesed, kes soovivad selle alal edaspidi juurde õppida ja töötada.
Koolituse läbiviimise aeg: 
18. aprill – 9.mai (neljapäeviti, ´a 4 tundi korraga), kell 15:00 – 18:00
Koolitaja: Marelle Möll
Maksumus: 65  €

Kursus „Meeleolumaalimine“ (4 tundi)

Koolituse maht:   4 akadeemilist tundi
Tule ja avarda eneseväljenduse võimalusi. Maalimiskursus ei eelda eelteadmisi- ega kogemust maalimise alal. Kursus on mõeldud inimestele, keda huvitab kunstiline eneseväljendus. Kursusest osavõtja saab põhiteadmised ja esmase kogemuse akvarellitehnikast ning selle võimalustest (nt maalimine märjale/kuivale paberile, kriidi kasutamine akvarellis jm).

Koolituse läbiviimise aeg:  25. aprill, kell 17:30
Koolitaja: Kaia Kullamaa
Maksumus:  29 €

 

Vana mööbli restaureerimine ja remont (20 tundi)
Koolituse käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi puit mööbliesemete renoveerimises ja restaureerimises, puitpindade viimistlemises, seotiste parandamises ja koostamises.
Koolituse läbiviimise aeg: 
25. aprill kuni 23.mai, kell 17:00
Koolitaja: Andres Sillak
Maksumus: 106 €

Arvutikursus. Tabelarvutus MS Excel (20 tundi)

Koolitus on mõeldud inimestele, kes kasutavad tabelitöötlusprogrammi Microsoft Excel igapäevases töös, nagu näiteks personalijuht, juhiabi jt. Aga ka neile, kes vajavad tabelarvutusprogrammi oskuseid, kuid ei kasuta seda igapäevaselt (nt õpetajad, lasteaiakasvatajad jt) Õpime kasutama programmi, et muuta meie igapäevatöö lihtsamaks!

Koolituse läbiviimise aeg:  aprill/mai, kell 16:00 - 19:00 (koolituse algus sõltub grupi komplekteerumisest)
Koolitaja: Mario Metshein
Maksumus: 98  €

Küsi lisainformatsiooni kursuse sisu, ajakava või lektorite kohta . Info ja registreerimine:  koolitusjuht  Ingrit Kera,  www.hkhk.edu.ee
ingrit.kera@hkhk.edu.ee  Telefon: 6661745

  

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele