Emakeeleolümpiaadi tulemused

Sisestatud: 12.02.2013

Laupäeval, 9. veebruaril toimus emakeeleolümpiaad. Osales 91 õpilast.

 

 

7.klass, osalejaid 21, maksimaalselt 62 punkti

I Kristjan Kaljuvee 47 p Risti Põhikool, õpetaja Marina Laurits

II Siim Pikkaro 46,5 p      Haapsalu Wiedemanni G, õpetaja Ingrid Laasi

III-IV Piia Tomingas 46 p Haapsalu Wiedemanni G, õpetaja Ingrid Laasi

III-IV Kadrian Kaljula 46p Haapsalu Wiedemanni G, õpetaja Ingrid Laasi

 

8. klass, osalejaid 10, maksimaalselt 62 punkti

I  Brigita Põld 50 p            Risti Põhikool, õpetaja Marina Laurits

II Hanna Tammet 49 p   Taebla G, õpetaja Tiina Mägi

III Marie Elise Soomre 44p Haapsalu Wiedemanni G, õpetaja Ingrid Laasi

 

9. klass, osalejaid 15, maksimaalselt 104 punkti

I Grete Põlluste 81 p     Haapsalu G, õpetaja Tiia Toomsalu

II Aleksander Viiret 80,25 p Haapsalu Wiedemanni G, õpetaja Maret Järveots

III Margit Paat 79,25 p   Haapsalu Wiedemanni G, õpetaja Ingrid Laasi

 

10. klass, osalejaid 15, maksimaalselt 104 punkti

I  Liisi Uusküla 87,25 p   Noarootsi G, õpetaja Monika Undo

II Laura Mihk 76,5 p        Haapsalu G, õpetaja Taimi Vilta

III Paula Palmiste 74,75 p Haapsalu G, õpetaja Tiia Toomsalu

 

11. klass, osalejaid 12, maksimaalselt 118 punkti

I  Ingrid Tamberg 104,5 p  Noarootsi Gümnaasium, õpetaja Monika Undo

II Anni Rahuvarm 99,25 p  Noarootsi Gümnaasium, õpetaja Anita Arst

III Laura Väli 92,75 p             Haapsalu Wiedemanni G, õpetaja Maret Järveots

 

12. klass, osalejaid 18, maksimaalselt 118 punkti

I -II Anni Uutmaa  99 p     Noarootsi Gümnaasium, õpetaja Anita Arst

I –II Helina Laasen 99p     Haapsalu Wiedemanni G, õpetaja Tiina Brock

III Merle Tamme  97 p      Noarootsi Gümnaasium, õpetaja Anita Arst

 

Lääne Maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakond tänab kõiki osalenud õpilasi,

neid juhendanud õpetajaid ja olümpiaadikomisjoni liikmeid!

Olümpiaadi läbiviimist toetas Eesti Emakeeleõpetajate Selts.

 

 

Helge Ehrpais

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele