Kultuurikohvikus sai alguse Läänemaa käsitööliste ühinemine

Sisestatud: 12.02.2013

Eile, 11. veebruaril kogunes Haapsalu kultuurikeskuse kohvikusse üle 40 huvilise kogu maakonnast, et arutada kultuurikohvikus kunsti ja käsitöö müügivõimaluste üle. Kahetunnise kokkusaamise lõppedes tõdeti, et on vaja jõud ühendada ning ühiselt edasi minna.

Arutleti nii erinevate müügisündmuste, käsitöö kvaliteedi ja ühisturunduse üle.

 

"Meil on eelmisest aastast häid näiteid kuidas Läänemaa käsitöölised käisid koos erinevatel laatadel ja üritustel," sõnas moderaator Andres Huul. "Kuidas seda korralda aga nii, et ühistegevus oleks süsteemsem ning seda ei veaks avaliku sektori esindajad, vaid käsitöölised ise?" küsis Huul.

 

"Elujõulise ülemaakondliku organisatsiooni loomiseks ja ka püsimiseks on vaja leida mitmeid eestvedajaid, et kogu raskus ei jääks ainult ühe-kahe inimese kanda," rõhutas Huul.

 

Lepiti kokku, et käsitööliste huvigrupp kohtub lähiajal konkreetsete ühistegevuste korraldamiseks.

 

Kultuurikohvik toimus esimest korda. Läänemaa Arenduskeskus alustas kultuurikohvikuga, et suurendada koostööd erinevates kultuuri ning loomemajanduse valdkonnas tegutsevate inimeste vahel. Tulevastel kohtumistel on kavas käsitleda erinevaid kultuurivaldkonna teemasid ja muuta kokkusaamised regulaarseteks.

 

 

Andres Huul

Juhataja

SA Läänemaa Arenduskeskus 

E-mail: andres.huul@lak.ee

Mob. +372 5557 2557

Tel/Fax +372 473 5538

www.lak.ee

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele