Matemaatikaolümpiaadi tulemused

Sisestatud: 22.01.2013

Laupäeval, 19. jaanuaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad 7.-12. klassidele (osalejaid 67). Maakonna matemaatika ainenõukogu korraldas lisaks olümpiaadi ka 4.-6. klasside õpilastele (osalejaid 75) .

4. klassid, osalejaid 32
1. Helis Ilumäe, Taebla Gümnaasium, õp Reet Kasemets, 28 p (max 35 p)
2. Jelizaveta Salihova, Uuemõisa LA, õp  Taimi Sarapuu, 25 p
3. Helena Karjane, Haapsalu LA, õp Maren Suu, 24 p

5. klassid, osalejaid 23
1. Anni Kallas, Haapsalu G, õp Helge Käär, 32 p (max 42 p)
2. Arlete Annus, Haapsalu G, õp Piret Pärnapuu, 28 p
3. Mona Liinat, Uuemõisa LA, õp Ene Küünarpuu, 24 p

6. klassid, osalejaid 20
1. Klaus Martin Vare,  Haapsalu LA, õp Tuuli Sein, 19 (max 41 p)
2. Johanna Lipp, Lihula G, õp Elve Sikk, 16 p
3. Johanna Liiv, Haapsalu G, õp Lea Liht, 15 p


7. klassid, osalejaid 21
1. Kertu Kiivit, Haapsalu G,  32 p (max 41 p), õp Ülle Lumeste
2. Piia Tomingas, Haapsalu Wiedemanni G, 28 p, õp Evi Riivits
3. Siim Pikkaro, Haapsalu Wiedemanni G,  22 p, õp Evi Riivits

8. klass, osalejaid 14
1. Teet Saar, Wiedemanni G,  30 p (max 41 p), õp Viire Hints
2. Madli Vatsfeldt, Virtsu Kool, 29 p, õp Siivi Jõgi
3. Marie Eliise Soomre, Wiedemanni G, 22 p, õp Viire Hints

9. klass, osalejaid 14
1. Kaarel Koel, Haapsalu G, 27 p (max 48 p), õp Elju Herja
2. Kerli Heilu, Virtsu Kool, 20 p, õp Siivi Jõgi
3. Markus Lember, Ridala PK, 18 p, õp Milvi Uusen

10. klass, osalejaid 10
1. Mihkel Vihterpal, Haapsalu Wiedemanni G, 17 p (max 42 p), õp  Viire Hints 40
2. Karita Kärmet, Haapsalu Wiedemanni G, 12p, õp Viire Hints 

11. klass, osalejaid 4
1. Heini Heinlaid, Lihula G, 17 (max 42 p), õp Elve Sikk

12. klass, osalejaid 4
1. Artur Pjatkov, Haapsalu Wiedemanni G, 15 p (max 42 p), õp Viire Hints


Aitäh kõigile õpilastele  ja nende  õpetajatele!

 

Olümpiaadi läbiviimist toetas Läänemaa Omavalitsuste Liit.


Helge Ehrpais

haridus- ja sotsiaalosakond

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele