Arvutiõpilased tutvusid Microsofti uusimate toodetega

Sisestatud: 22.01.2013

HKHK arvutieriala õpilased said tutvuda uhiuuteMicrosofti tahvelarvutite ja nutitelefonidega, mis pole veel müügilettidelegi jõudnud. Esmaspäeval, 21.jaanuaril koolis toimunud tehnoloogiapäeva „Geeks on wheels“ viisid läbi noored organisatsioonist MUG (Microsoft User Group Estonia) ja MSP (Microsoft Students Partner).


 

 

 

MUG-i kuuluvad tehnoloogiahuvilised noored eesti kõrg- ja kutsekoolidest, kes õpivad infotehnoloogia erialasid või on aktiivsed mõnel muul alal. Igal aastal mõeldakse välja uusi tegevusi ja projekte, kus kogenud liikmed on oma noortele kolleegidele õpetajateks ja juhendajateks.

Microsofti tooteid tutvustav üritus „Geeks on wheels“ idee sündis ajurünnaku tulemusena ning selle mõtteks on tutvustada noortele uusi tehnoloogiaid ning õpetada neid kasutama. Igas koolis veedetakse terve päev ning selle päeva vältel korraldatakse erinevaid võistlusi ning jagatakse auhindu. Lisaks tutvustatakse uusimaid nutitelefone, tahvelarvuteid ja sülearvuteid. Samuti saab aimu mida kujutavad endast Office 2013, Office 365, Skype, Dreamspark.

Ürituse eestvedajaks on Madis Männik Tallinna Polütehnikumi infotehnoloogia erialalt. Haapsalu Kutsehariduskeskus on selle tuuri ainuke kutsekool ning valituks osutus ta ennekõike seepärast, et siin õpetatakse arvutierialasid. Lisaks Haapsalule külastatakse Rakvere, Puhja, Jõgeva, Vändra ja Türi Gümnaasiumit.

Pildid HKHK Facebooki lehel

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele