Rakvere Teater toob Haapsalu publiku ette särava komöödia „Meie, mehed“

Sisestatud: 18.01.2013

Kolmapäeval 30. jaanuaril kell 19:00 on võimalus Haapsalu Kultuurikeskuses heita pilk meeste armastusjärgsesse maailma. Toomas Suumani lavastatud „Meie, mehed“ toob saali äratundmisrõõmu, sisevaadet, lepitust ja hulganisti naeru.

Üks mees polnud iial kodus, naine ja lapsed olid pidevalt üksi, mees jõi palju, teenis palju, kulutas kõik tühja-tähja peale, unustas kõik vajalikud asjad ära, enda järel ei koristanud, tulevikuplaane ei teinud, tänitamist ei talunud, lubadusi ei täitnud. Teine mees oli kogu aeg kodus, naisele ja lastele rahu ei andnud, mees ei joonud tilkagi, teenis palju, kulutada ei lubanud, midagi ei unustanud, koristas kõike ja kõigi järelt, kavandas kõike, tänitas pidevalt, lubadusi täitis liialt.

 

Oma naisi armastasid mõlemad väga. Aga naised läksid ära, sest ei suutnud sellist elu enam välja kannatada.

 

Need mehed otsustavad koos elama hakata. Ilma naisteta, ilma maailma segava elemendita. Meeste sõprus peaks ju kõigest üle olema? Kuidas ja kas kaks meest ühise katuse all koos elades toime tulevad, näeb juba teatrisaalis.

 

Lavastusest lähemalt:  http://www.rakvereteater.ee/teater/lavastus/meie-mehed/

Piletid müügil     Rakvere Teatri ja Haapsalu Kultuurikeskuse kassas     ning     Piletimaailma müügipunktides     üle Eesti ning veebis -www.piletimaailm.com. Tutvu soodustustega Rakvere Teatri kodulehel     www.rakvereteater.ee     või helista Rakvere Teatri kassasse     329 5444.

 

Kaduviku nimel,

sinu Rakvere Teater

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele