Haapsalu ootab ettepanekuid haridus- ja kultuuritöötajate tunnustamiseks

Sisestatud: 14.01.2013

Haapsalu Linnavalitsus ootab linnakodanike ettepanekuid haridus- ja kultuuritöötajate kohta, keda tunnustada aunimetuse või preemiaga.

 


Haridus- ja kultuuripreemiaid antakse välja, et tunnustada selles valdkonnas töötavaid isikuid ja asutusi, kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju on oluliselt mõjutanud Haapsalu haridus- ja kultuurielu ja asutuste arengut.

 

Aunimetus „Haapsalu Aasta Õpetaja“ antakse ühele eelnevatel aastatel silma paistnud haridustöötajale, kes on pälvinud oma õpilaste, lapsevanemate, kolleegide ja ka üldsuse lugupidamise ning kelle tegevus on positiivselt mõjutanud Haapsalu linna haridusalast arengut.

 

„Haapsalu Kultuuritegija“ aunimetus antakse kultuuritöötajale, kes on pälvinud nii kultuuriavalikkuse kui kolleegide lugupidamise ning kes on silmapaistvalt hästi esinenud erialastel konkurssidel.

„Haapsalu Kultuuritegija“ aunimetus antakse kultuuritöötajale, olenemata tema viljeldavast valdkonnast (kirjandus, muusika, fotograafia, tants jne).

 

Lisaks üksikisikutele antavatele aunimetustele jagab linnavalitsus ka preemiaid.

 

Preemiad „Haapsalu hariduselu edendaja“ ja „Haapsalu kultuurielu edendaja“ antakse haridus- ja kultuuritöötajatele või asutustele, kes on edukalt läbi viinud linnale olulisi haridus- või kultuuriprojekte ning aidanud kaasa linna haridus- ja kultuurielu arengule. 

 

Preemia „Haapsalu säravaim kultuurisündmus“ antakse aga inimesele või asutusele, kes on Haapsalus läbi viinud üle-Eestilist või rahvusvahelist tuntust kogunud projekti, avaldades sellega suurt mõju ka Haapsalu kultuurielu arengule.

 

Kirjalikud ettepanekud tunnustuste jagamiseks palume saata e-postiga: tonu.parbus@haapsalulv.ee (või Haapsalu Linnavalitsusse Posti 34) 15. jaanuarini 2013.

 


Tõnu Parbus

Haapsalu linna

avalike suhete spetsialist

Tel: +372 530 00042

E-mail: tonu.parbus@haapsalulv.ee

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele