Raamatukogus avatakse uuel aastal Paberimuuseumi „Arhitektuur paberis ja paberist“ 3D raamatute näitus ja on võimalus osaleda õpitoas.

Sisestatud: 27.12.2012

Raamatukogu kutsub näitust vaatama ja õpitoas osalema!  

Neljapäeval, 3. jaanuaril kell 12.30 avatakse Lääne Maakonna Keskraamatukogus Paberimuuseumi rändnäitus „Arhitektuur paberis ja paberist“, mis tutvustab arhitektuuriga seotud ruumilisi raamatuid kaasaja paberiinseneridelt ja -kunstnikelt. Näituse eksponaadid tutvustavad maailma arhitektuuripärandit ja kaasaja arhitektuuri makettidena, samuti on näha teemaga seotud kunstnikuraamatuid. Näitus on külastanud alates 2011. aasta septembrist üheksat Eesti linna ja peale jaanuarikuud Haapsalus, rändavad eksponaadid veel edasi. 

Peale näituse avamist saavad huvilised osaleda õpitoas, kus Anne Rudanovski juhendamisel tutvutakse erinevate voltimis- ja lõikamistehnikatega ning „keskendutakse paberi kui kõige lihtsaima ja kättesaadavaima vahendi kasutamisele arhitektuurialase ruumilise ja struktuurse mõtlemise arendamiseks ja praktiseerimiseks“ (Paberimuuseumi kodulehekülg). 

Näituse avamisele ja õpituppa on oodatud nii suured kui väikesed. Materjalid on kohapeal olemas ja õpitoas osalemine on kõigile tasuta!   

Paberimuuseumi koduleht: http://www.paberimuuseum.ee/ruumiline_rmt.html#top 

Haapsalu raamatukogu koduleht: http://www.lib.haapsalu.ee/ 


Kohtumiseni!    


Lisainformatsioon: 

Marika Matvei
peaspetsialist lugejakoolituse alal
Lääne Maakonna Keskraamatukogu
Posti 3, Haapsalu
Mob: 58035845
Tel: 472 4492
E-mail: marika@lib.haapsalu.ee 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele