Noarootsi vald kutsub registreerima elanikuks

Sisestatud: 07.12.2012

Kutsume Teid registreerima ennast Noarootsi elanikuks. Noarootsi on väike vald, kus iga inimese panus on oluline, Teie hääl ei lähe kaotsi ning Teie ideid ja arvamusi arvestatakse.

- Ela Noarootsis, kus laekuv maksutulu jõuab reaalselt iga kodanikuni.

- Noarootsi on imeline koht laste kasvatamiseks. Siin on kaunis loodus, puhas õhk, turvaline keskkond. Lasteaed ja põhikool on väikesed ja lapsesõbralikud. Keskharidust pakub tublimatele õppuritele üle Eesti tuntud Noarootsi Gümnaasium.

- Ela looduse lähedal! Võrdle, kas su laps kasvab mõne Tallinna uue või vana magalarajooni ümbruses või on ta mängukeskkond puhas mets ja liivaluited.

- Ela ummikuteta! – Noarootsist kaunisse ja rahulikku Haapsallu on pool tundi autosõitu, talvel üle jäätee mõnest valla osast 8-10 minutit. Meri ja mets on jalutuskäigu kaugusel. Tallinna kesklinna jõuad sama kiiresti kui Viimsist tipptunnil - veidi rohkem kui tunniga.

- Noarootsis elades sulle rohkem kvaliteetaega sisuliseks tööks ja pereringis olemiseks. Võrreldes Tallinna linnaelu liikluse, närvilise tempo ja elu kallidusega, on Noarootsi kindlasti parem valik. Tänapäeva paindlikud töötingimused võimaldavad otsida kodupaika ka töökohast kaugemal, kui on olemas internet ja teedevõrk. Noarootsis on - lisaks kaunis ja tervistav elukeskkond.

Noarootsi valla elanikele:

- Tagame kinnistule ligipääsutee talihoolduse ka erateedel

- Uuele vallakodanikule sünnitoetus 320 eurot

- Ranitsatoetus kooliteed alustavale lapsele 192 eurot

- Toetame laste õppimist huvikoolides

Kõikide 31. detsembriks registreerunutele kingitus!

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele