Läänemaa aasta sotsiaaltöö tegija 2012 on Eve Lemmsalu

Sisestatud: 05.12.2012

Täna tunnustavad Lääne maavanem Innar Mäesalu ja Läänemaa Omavalitsuste Liidu esimees Ülle Erman sotsiaaltöötajate aastalõpuüritusel Tuksis Läänemaa aasta sotsiaaltöö tegijat, kelleks valiti Eve Lemmsalu.

Eve Lemmsalu kanditatuuri esitas Haapsalu Linnavalitsus. Eve Lemmsalu on Haapsalu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhatajana töötanud 18 aastat „koos kolme linnapea, nelja linnavalitsuse koosseisu, kuue volikogu koosseisu ning veel paljude tulevate ja minevate kaastöötajatega,“ seisab kirjas esildises.

Endised ja praegused kolleegid iseloomustavad Eve Lemmsalut kui väga hoolivat, kohusetundlikku ja selgete seisukohtadega inimest. Andreas Rahuvarm ütleb tema töö kohta: „Elu nagu vene muinasjutus - too ei tea kust ei tea mida, aga kolme päeva jooksul“.

Aasta sotsiaaltöö tegija valimist korraldavad Lääne Maavalitsus ja Läänemaaa Omavalitsuste Liit seitsmendat aastat. Tunnustamise eesmärk on esile tõsta sotsiaalvaldkonnaga tegelevaid spetsialiste, vabatahtlikke ja organisatsioone, kes läbi isikliku eeskuju ja panuse sotsiaaltöö edendamisel on kaasa aidanud sotsiaalprobleemide leevendamisele.

 

Eve Lemmsalu valiti sotsiaalvaldkonna töötajate ja organisatsioonide esindajate poolt nelja väga tugeva kandidaadi seast.

  

Lisainfo:

Kersti Lõhmus
Lääne Maavalitsus

Tel 472 5680
kersti.lohmus@lmv.ee

 

 

Teate edastas:

Kristi Erkmann

Lääne Maavalitsus
Tel 472 5648, 528 8593

E-post Kristi.Erkmann@lmv.ee

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele