Haapsalu Noortevolikogu suursündmus!

Sisestatud: 14.11.2012

Eelseisval laupäeval, 17. novembril algusega kell 13 korraldab Haapsalu Noortevolikogu endistes +/- ning shanghai ruumides (Lihula mnt 3), heategevusliku graffitisündmuse „SprayDay“ Underground life.

Eelseisev sündmus on mõeldud eeskätt Haapsalu ja Läänemaa noortele, kuid oli võimalus registreerida end üritusele olenemata elukohast. 

Tegemist on graffitipäevaga, kus noorte poolt loodud, eelregistreeritud pundid tulevad kunsti tegema. Tööd lähevad vineerplaatidele ning koha peal on noori kunstnikke juhendamas Haapsalu Gümnaasiumi kunstiõpetaja Karel Rahu.  

Valminud tööd lähevad üles näitusena Rannarootsi Keskusesse ning lõppeesmärk on piltide maha müümise eest saadud tulu annetada Haapsalu Skateparkile. Sellest ka nimetus „heategevuslik üritus“.

Päeva hoiavad sisukana ka mitmed esinejad ! Peasinejana on kohal Haapsalust pärit räppar Kemo Jürgens. Lisaks astuvad üles hip-hop tantsugrupp The Wild Ones, lauljad: Rutt Olenko, Evelin Gill, Ketelin Suurküla, Kelli Kibar, Kaspar Mahla ja Merli-Egerin Malmi.

Sündmuse toimumispäeva täiendav info: Uksed avatakse kell 12.30 ning orienteeruv lõpp on kell 17.00
Kuna tegemist on aerosoolvärvidega, siis kunstnikele on tagatud ka maskid, mis ei lase värviauru nii suurtes kogustes sisse hingata, kuid pealtvaatajatel ja uudistajatel ei soovita kunstike lähedal kaua seista. 
Sündmuse info üleval ka facebookis:  https://www.facebook.com/events/458107370894584/


Tegemist on esimese Haapsalu Noortevolikogu poolt korraldatava suurema sündmusega, millega loodame Haapsalu noorte igapäevaelu rikastada ja pakkuda vaheldust. Hetkel käivad juba ka arutelud ja plaanide koostamine järgmise aasta samanimelise jätkusündmuse korraldamise asjus. Eeldused ja lootused eelseisva graffitipäeva osas on suured. Loodan, et noortele sündmus meeldib !

Heade soovidega,

Haapsalu Noortevolikogu esimees

 +37253066939

Roger Tibar
rtibar@gmail.com

 
Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele