Pakume väljaõpet ja tööd müügikonsultantidele

Sisestatud: 05.11.2012

Algab registreerimine MTÜ Eesti Abikeskused projekti „Lääne-Eesti töötute ettevalmistamine müügikonsultandi tööks".


 

 

Projekti ootame osalema töötuid Pärnu- ja Läänemaa noori vanuses 16-24a, kes soovivad saada müügi alal väga heaks.

Pakume müügikonsultandi tööks vajalikku koolitust, tööpraktikat ning kindlat töökohta. Just see koolitus ja töö on suurepärane müügivaldkonnas alustamiseks ja kogemuste saamiseks!
 

Registreeri kindlasti kui: Sa soovid saada müügi alal väga heaks; Sa oled julge ning ei pelga inimestele helistamist ning kontakti loomist; Kohusetunne on Sinu teine nimi - kui oled võtnud kohustuse, sõlminud kokkulepped, siis pead neist ka kinni; Sa oskad kasutada arvutit tavakasutaja tasemel, valdad vabalt eesti keelt. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlemistasandil. Varasemad kogemused ei ole nii olulised kui tahe saada müügi alal väga heaks.

 

Registreerimise tähtaeg: 10.november

Koolituse ja töö asukoht: Pärnu ja Haapsalu 

Töösuhte kestus: tähtajatu
Pakutav palk kokkuleppel

 

Info ja registreerimine tööpäevadel 9.00-17.00 Daisi Sprenk 534 55 161 daisi.sprenk@abikeskused.ee

 

Projekt „Lääne-Eesti töötute ettevalmistamine müügikonsultandi tööks" ootab koolitusele töötuid noori vanuses 16-24 a., kes on põhi-, kesk- või kutsehariduse omandanud või katkestanud hiljemalt 2010/2011. õppeaastal. Projekti viib ellu MTÜ Eesti Abikeskused ning rahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Koolitused toimuvad Haapsalus ja Pärnus ning esimesed grupid alustavad novembris. 160 tunnisel koolitusel õpitakse ja harjutatakse, kuidas edukalt müüa. Koolitusele eelneb karjäärinõustamine ning 2-nädalane proovipraktika, et selgitada välja, kas noorele müügikonsultandi töö üldse sobib. Peale koolitust on 2-kuuline tööpraktika tööandja OÜ Kontaktikeskus juures ning praktika lõppedes sõlmitakse sobivusel tööleping. Koolitustel saab osaleda kokku 80 noort. 

 

Osalemine koolitusel on tasuta. Koolitusel osalejatele makstakse stipendiumi ning kompenseeritakse sõidukulud.

 

www.martna.ee

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele