Virtsu kalasadama rekonstrueerimistööde I etapp on lõppemas

Sisestatud: 14.12.2011

Etapi käigus taastati sadama kirdeosa akvatooriumi kaitsvad muulid, süvendati akvatoorium ja täideti tulevase parkimisplatsi ala.

Sellega on suures osas antud sadamaosas suuremahulised pinnasetööd teostatud ja akvatooriumi piirjooned paigas. Sadama kirdeosasse paigaldati tulevikus käikuminevad elektri- ja veetrassid, sadamale rajati puurkaev.
 
  
Järgnevalt on kavas rekonstrueerida sadama lääneosa põhjapoolne kai. Antud kai ülemine betoonosa on valatud puitkastidel põhineva vana osa peale ning on tugevasti amortiseerunud. Tugev torm võib antud kai lõhkuda ja taolised taastamistööd on hoopis kallimad kui rekonstrueerimistööd. Kai rekonstrueerimistööde käigus on kavas paigaldada mõlemale poole L-elemendid, need omavahel siduda ning kaialune betooni täis valada. Rekonstrueeritavasse kaisse paigaldatakse ka uus elektrijuhtmestik.
 

Ehitaja soovib I etapi teostatud tööd vallale üle anda 15. detsembril kell 12. Vald peab veel antud etapi raames registreerima Virtsu kalasadama sadamate registris, fikseerima kinnistusregistris uued kinnistupiirid ning esitama aruandluse PRIA-le.

www.hanila.ee

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele