Lääne maavalitsuses asus ametisse planeeringute spetsialist

Sisestatud: 12.12.2011

Tänasest, 12. detsembrist, täidab Lääne maavalitsuse arengu- ja planeeringuosakonna juhataja asetäitja ülesandeid Liis Moor.

Liis Moor on sündinud 1986. aastal Viiratsis. Sel aastal lõpetas ta cum laude Tallinna Tehnikaülikooli maastikuarhitektuuri erialal. 2006. aastal sai Liis Moor USAs asuva Rotalia Fondi Mart Kase nimelise linnaplaneerimise- ja arhitektuuri stipendiumi.

Liis Moor peab oluliseks oma töö- ning õpikogemust Saksamaal ja Taanis: “Lisaks väärtuslikele teadmistele on töötamine ja õppimine välismaal andnud mulle suure stressitaluvuse, oskuse kiiresti kohaneda uute olukordadega ning võime teha koostööd väga erinevate inimestega.”

Nii õpingute ajal kui ka vabakutselise maastikuarhitektina on Liis Moor osalenud mitmete kujundusprojektide ning planeeringute koostamises.

Maasekretäri kohusetäitja Kristel Jupitsa sõnul on arengu- ja planeeringuosakonna juhataja asetäitja peamisteks tööülesanneteks kohalike omavalitsuste üld- ja detailplaneeringute üle järelevalve teostamine ja maakonnaplaneeringu ning teemaplaneeringute koostamise korraldamine. Käesoleval ajal on meil tegemisel  tuuleenergeetika teemaplaneering ja kolme maakonda läbiva õhuliini teemaplaneering.

Kontaktid:
Liis Moor
Arengu- ja planeeringuosakonna juhataja asetäitja
Lääne maavalitsus
Tel 472 5606
E-post Liis.Moor@lmv.ee


Teate koostas
Kristi Erkmann

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele