Alates 3. jaanuarist teenindab AS L&L uut bussiliini Lihula-Haapsalu-Lihula

Sisestatud: 28.12.2010

Lääne maavalitsus on väljastanud AS-ile L&L liiniloa, mille alusel teenindab ettevõte alates 3. jaanuarist Lihula-Haapsalu-Lihula liini (nr 25A).

Tööpäevadel käigus olev buss väljub Lihulast kl 5:00 ja jõuab Haapsallu kl 5:50. Bussiliini kasutajateks on inimesed, kes peavad jõudma varajasteks hommikutundideks Haapsallu, teadaolevalt rahuldab liin PKC Eesti AS Haapsalu tehase töötajate vajadusi. Maavalitsuse poole on pöördunud hulgaliselt kodanikke, kes on väljendanud soovi sõita ühistranspordiga Haapsalust Lihulasse tööle. Sel eesmärgil väljub buss Haapsalust kl 7:00 ja jõuab Lihulasse 7:50-ks. Nimetatud bussiliini saavad kasutada ka Kasari koolis õppivad õpilased.

 

Vastu tulles sõitjate soovile väljub liin nr 25 igal tööpäeval Lihulast kl 19:30 ja jõuab Haapsallu kl 20:20. Buss väljub Haapsalust kl 23:10 ja jõuab Lihulasse kl 24:00. Liin on vajalik PKC Haapsalu tehase õhtuse vahetuse töötajatele ja võimaldab Lihula maantee ääres elavatel inimestel naasta Haapsalust koju ka hilistel õhtutundidel. AS L&L teenindab liini nr 25 bussiliiniveo avaliku teenindamise lepingu alusel.

Bussipiletite maksumused jäävad mõlemal liinil samaks võrreldes hetkel kehtivate bussipiletite maksumustega avalikel bussiliinidel.

Täpsem teave sõiduplaanide kohta siin

Merle Mäesalu
Arengu- ja planeeringuosakonna juhataja
Lääne Maavalitsus
472 5615

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele