Aastavahetusel katkeb ajutiselt Ettevõtjaportaali ja E-toimiku töö

Sisestatud: 27.12.2010

Kuna Eestis võetakse 1. jaanuarist kasutusele euro, siis katkestatakse uuele valuutale üleminekuks mõneks tunniks E-äriregistri Ettevõtjaportaali, Euroopa äriregistri ning E-toimiku töö.

 

Registrite ja infosüsteemide keskuse direktori Mehis Sihvarti sõnul on katkestus vajalik selleks, et muuta registrites seni kroonides esitatud summad eurodeks. „Loodame väga, et lühiajaline katkestus uusaastaööl kasutajatele probleeme ei valmista ning vabandame võimalike ebamugavuste pärast.“

 

E-äriregistri Ettevõtjaportaal ja Euroopa äriregistri teenused ei ole seoses eurole ülemineku töödega kättesaadavad ajavahemikus kella 18.00-st 31. detsembril kuni 12.00-ni 1. jaanuaril.

 

Avaliku E-toimiku teenus ei ole kättesaadav 31. detsembril kella 14.00-st kuni südaööni. E-toimiku menetlussüsteemid ei ole kättesaadavad 31. detsembril ajavahemikul 14.00–18.00. Seejärel on E-toimik jälle töökorras, kuid ka peale seda võib esineda tõrkeid avaliku süsteemi töös sõltuvalt pangalinkide toimimisest.

 

E-äriregistri, E-kinnistusraamatu ja Ametlike Teadaannete teenustes katkestusi ei esine, kuid pankade üleminekutööde tõttu võib aasta lõpul ja uue aasta alguses olla häiritud pangamakse teenus.

 

E-äriregistri ettevõtjaportaal asub aadressil: https://ettevotjaportaal.rik.ee 

Euroopa äriregister asub aadressil: https://ebr.rik.ee

E- toimik asub aadressil: http://www.e-toimik.ee

E-äriregister asub aadressil: https://ariregister.rik.ee/

E-kinnistusraamat asub aadressil: https://kinnistusraamat.rik.ee

Ametlikud Teadaanded asub aadressil: www.ametlikudteadaanded.ee

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele