Igale lapsele kodu - Eesti-Vene Lionite heategevuskontsert / Каждому ребенку свой дом

Sisestatud: 15.12.2010

LC Tallinn Eesti I ja LC Moskva-Arbat Lions-klubid korraldavad 19. detsembril kell 18 Haapsalus Toomkirikus Eesti-Vene Lionite heategevuskontserdi „Igale lapsele kodu!“

Piletimüügist saadava tuluga toetatakse Ida-Virumaa Tudulinna lastekodu ja hoolduspere keeleõppe ning huvitegevuse ja töökasvatuse projekte. Esinejateks nii Venemaal kui rahvusvaheliselt tunnustatud Aleksander Nevski koor, dirigent Boris Satsenko, 10 muusikust koosnev koor on rahvusvaheliste ja Ülevenemaaliste konkursside ja festivalide laureaat, on saatnud korduvalt Aleksander Nevski patriarhaadi esindajaid nende visiitidel Prantsusmaale ja Soome ning osales V. Putini kutsel Valamo ringreisil.

Eksprompt-Kvintett Rahvusvaheliste konkursside laureaat, kvinteti liikmeteks on Peterburi Rimski-Korsakovi nimelise Konservatooriumi vilistlased ja õppejõud.

Maria Safarjants (viiul) Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, klassikalise muusika festivali „Peterburi paleed“ kunstiline juht.

Tatjana Pavlovskaja (sopran) Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, Maria teatri laulja.

Sergei Urõvajev (klaver ja orel) Vene Föderatsiooni teeneline kunstnik, Peterburi Rimski-Korsakovi nimelise Konservatooriumi professor.
 

Täpsem info esinejate kohta: www.palacefest.ru ja www.mariasafariants.ru 
 

Kontserdipilet 150 krooni.
Piletite müük Piletilevis ja kohapeal enne algust.
Uksed avatakse tund enne kontserdi algust. 

Kestus 1 tund 30 min (ilma vaheajata).
Ligipääs ratastooliga - olemas. 

Ürituse lingid: http://www.palacefest.ru

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele