Taavi Pops vabariigis noorte viimistlejate seas kolmas

Sisestatud: 07.12.2010

Haapsalu Kutsehariduskeskuse ehitusviimistluse 3. rühma õpilane Taavi Pops võitis ehitusviimistlejate vabariiklikul kutsemeistrivõistlusel Noor Meister tihedas konkurentsis 3. koha.

„Midagi väga keerulist ei olnud, kõik oli varem läbi harjutatud,“ rääkis Taavi. „Need olid mul esimesed võistlused ja see on väga hea kogemus.“


Auhinnaline koht oli noormehe sõnul talle üllatuseks, kuna tapeetimine ei tulnud nii hästi välja, kui ta ise soovinud oleks.


Taavit ette valmistanud kutseõpetaja Mati Kisanti sõnul valiti Taavi kooli esindama tänu tema isikuomadustele ja eelnevatele oskustele. „Taavi läbis korraliku treeningu ja oli näha, et ta sobib võistlustele,“ ütles õpetaja. Võistlused olid pingelised ning kuigi parimate grupp oli teistega enne tubli vahemaa sisse teinud, ei olnud lõpuni päris selge, kuidas kohad täpselt jaotuvad. 


Vabariigi parim noor viimistleja on Semyon Odintsov Tallinna Ehituskoolist, teisele kohale tõusis Laili Leppik Tartu Kutsehariduskeskusest.


Haapsalu Kutsehariduskeskus on viimistlejate vabariiklikel võistlustel osalenud kuus korda, võistluse Noor Meister raames teist korda. Teeviida raames toimunud kutsemeistrivõistlustest võtsid meie koolist veel osa Oliver Laats plaatimises (õpetaja Harri Sinimeri) ja Vahur Lepvalts arvutioskustes (õpetaja Marko Kõrv)


Lugupidamisega,

Tiina Salumäe

Haapsalu Kutsehariduskeskuse

Infojuht

56 462 774

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele