Spordiliit valis uue tegevjuhi

Sisestatud: 05.12.2010

2. detsembril valis Lääne Maakonna Spordiliit Läänela uue tegevjuhi. Konkursi võitis Madis Sarik.

45 aastane Madis Sarik elab Kiideva külas, on ettevõtja ja õpetaja Haapsalu Kustehariduskeskuses. Madis Sarik on Ridala valla volikogu aseesimees ja arenduskomisjoni esimees ning kuulub Läänemaa Arenduskeskuse nõukogusse. Omab müügi-, turustus-, projekti-, logistika- ja arendusjuhi töökogemust. Kiideva küla külavanemana  on Madis Sarik seotud paljude investeeringuprojektide läbiviimisega (sh on ta Panga küla Mäemõisa terviseraja ettevalmistuse ja ehituse projektimeeskonna liige).  Madis Sarik on viinud läbi palju laste spordi-, töö- ja puhkelaagreid. Omab kogemusi spordiklubi loomisel.

Madis Sariku arvates tuleb spordiharrastus rohkem linnast välja viia,  et kogu Läänemaast saaks üle eesti tuntud suur rekreatsiooni ala. Arvestades Läänemaa looduskoosluse ressursse, tuleks neid rohkem ära kasutada tervisespordi edendamiseks. Väga oluliseks peab Madis Sarik koostöö tugevdamist ühistegevuste korraldamisel. 

Madis Sarik on lõpetanud Tallinna Pedakoogika Ülikooli 1992 aastal.   Tööle asub Madis Sarik 1. juulist 2011.  Seni täidab tegevjuhi kohuseid Heikki Sool.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele