Noored koolitasid ennast

Sisestatud: 02.12.2010

26.-27. november toimus Üdrumal meediakoolitus noortele Läänemaa Infovõrgustiku loomiseks. Koolituse eesmärgiks on luua Läänemaale noorte ühine infovõrgustik, mille raames hakkaks ilmuma ajaleht „Oma Rada“ ja muutuks aktiivsemaks Läänemaa Noortportaal.

Koolituse eesmärgiks on luua Läänemaale noorte ühine infovõrgustik, mille raames hakkaks ilmuma ajaleht „Oma Rada“ ja muutuks aktiivsemaks Läänemaa Noortportaal.

 

Kahepäevase koolituse käigus omandati teadmised, kuidas  luua kaasahaaravat uudist ning kuidas intervjueerida. Samuti tutvusid osalejad pressifotode ja olemuslugudega.

 

Koolituse lektoriks oli Tartu Ülikooli ajakirjanduse tudeng Kelli Seiton. Kelli oli rahul, et koolitus oli praktiline ja kõik töötasid aktiivselt kaasa. „Eile olin hästi väsinud aga täna on juba palju parem“, ütles Kelli koolituse lõppedes.

 

Osalejatele endale meeldis väga fotojaht ja intervjueerimine.

 

Kokkusaamised toimuvad veel neli korda 2011 aasta jooksul. Kogu projekti "Läänemaa noorte infovajadused" lõpptähtajaks on detsember 2011. Lõppürituseks on Noortefoorum, mis leiab aset novembris 2011.

 

Koolitus oli rahastatud Leader programmi poolt.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele