Jõuluprogrammid SEE Teatrilt

Sisestatud: 01.12.2010

Lähenemas on Jõulud ja päkapikkudel kibekiire aeg. Alates III Advendist, ehk 12. detsembrist saabub Haapsallu Jõuluvana. Koos Jõulumemmega avavad nad SEE Teatris (Vaba tn 10) Jõulukontori.Mis oleks mõnusam, kui peale kelgutamist astuda läbi Jõuluvana kontorist, et valmistada oma soovidesedelid soovide postkasti, Jõuluvanaga juttu puhuda, Jõulumemme sooja teed juua ja värskeid saiu süüa.
Suured inimesed saavad Jõuluvanaga kokku leppida, et samas saab ka kingipakke üle anda.

Kontor on avatud 12., 18., 19., 25. ja 26. detsembril kella 13.00 – 15.00 ja 13., 14., 22. ja 23. detsembril 11.00 – 13.00
Pääse:10.-

***

Valmimas on lasteetendus „Väike nõid jõuluõhtul“. Teada on, et Väikesel nõial läheb nõiduse õppimisega alailma midagi vussi. Nii ka seekord. Lume nõidumise asemel sajavad talle tuppa hoopis Fokin ja Saagim. Sügaval metsas elades ei tea ta, mis on üldse Jõulud, otsustab ta endale Jõulud võluda.
Mis selles saab ja milliseid teisi värvikaid külalisi talle saabub, saab näha juba etendusel.

Osades on SEE-lised noored: Kristina Naudi, Anda Raie, Eili Kurst, Karl Erik Illik ja Kert Kaustel. Etendust on võimalik tellida.

***

Programm „Üksnes üksikud kel tiivad...“ koosneb Doris Kareva luulest ja muusikalistest vahepaladest, mis sobib asutuste Jõululõunate või väiksemate koosviibimiste ilmestamiseks. Jõuluajal peaksime vaatama ka iseenda sisse.


Jõuluvana tuleb teie juurde koos programmiga või ilma, koju või kontorisse.

Info ja tellimine: see@seeteater.ee või telefonidel 47 33 203, 56698144

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele