Galerii Central Haapsalus ootab konkursile pitsilisi kaarte

Sisestatud: 01.12.2010

Galerii Central kuulutab välja jõulukaardivõistluse „Pitsilised jõulud“. Konkursile oodatakse isevalmistatud jõulukaarte.

Kaartide kujundusmotiivid ja lähtuvad pitsist ja ideid Läänemaal jagub motiivi leidmiseks küllaga – Haapsalu sall, puitpitsilised majad, jäälilled aknal ja õrn pitsiline kirme vee peal või hoopis mustreid moodustavad päkapikujäljed puhtal lumel.


Konkurss toimub kolmes vanuseklassis – kuni 8 aastased lapsed, 9-16 aastased noored ja vanemad kui 16 aastat. Konkurss kestab kuni 14. detsembrini. Töid oodatakse galerii aadressil Karja 21 või postiga: Galerii Central, Karja 21, 90502 Haapsalu. Tööle tuleb lisada võistleja nimi, vanus, postiaadress, meiliaadress (kui on) ja telefon.


Galerii külastajad valivad kolmapäeval, 15. detsembril välja oma lemmikud, iga vanuseklassi kolm kõige lemmikumat tööd saavad auhinnad. Võistluse lõppedes saab kaarte galeriist kingituseks osta. Näitusmüük on avatud 16.12.2010-7.01.2011.


Galerii Central tutvustab Haapsalu ja Läänemaaga seotut läbi kunsti ning siinsete kunstnike. Seekord on võimalus kaasa lüüa kõikidel kunstisõpradel ning leida pitsilisest Läänemaast inspiratsiooni .

Konkursitingimused on galerii veebilehel www.galerii.turundustugi.ee, galerii on avatud esmaspäevast laupäevani kell 12-18.Galerii Central, Karja 21, Haapsalu

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele