Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi edukas

Sisestatud: 23.12.2009

Traditsioonilisel aastalõpu saalijalgpalliturniiril Tallinnas, Kalevi Spordihallis esinesid väga edukalt Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi võistkonnad.

Meeskond, kes mängis IV liiga turniiril, võitis kindlalt oma alagrupi ja sai poolfinaalis penaltitega jagu peale 1:1 lõppenud mängu FC Majandusmagistrist. Finaalis tuli aga peale samuti 1:1 lõppenud mängu penaltitega alla jääda FC Abja meeskonnale. Tasuks seega väga kõrge II koht 16 meeskonna hulgas. Meie Madi Sibul valiti turniiri parimaks mängijaks ja Reigo Vänt oli väravalööjate edetabelis esimene-teine. Veel kuulusid võistkonda, Argo Mõtt, Ivar Nikkel, Aleksander Morsevitski, Otomar Kuusemaa, Uku Ehasalu, Rasmus Paulus, Randel Plaas, Madis Pallas, Janar Smõtskov.
Neidude B-klassi võistkond sai alagrupis viigi ja võidu ning poolfinaalivastaseks selle aasta Eesti meistri FC Flora. Mäng oli tuline ja peale 1:1 lõppenud normaalaega tuli lööma asuda penalteid. Kahjuks jäime 2:3 siin alla. Kolmanda koha mängus aga alistasime Põlva Lootose 1:0. Meie Piret Rummi oli väravalööjate edetabelis kolmas. Veel olid naiskonnas, Marina Mager, Joanna Voll, Liset Kuusik, Avely Kuldsalu, Sandra Pärnpuu, Anni Ratas, Anne-Liis Maasing, Pille Allvee, Elise Ojap. Võistkondi treenib Jaanus Getreu.
Mitte kunagi varem pole Läänemaa võistkonnad sellel turniiril esikolmikusse jõudnud. Väikeselt maaklubilt on see kahtlemata väga suur kordaminek.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele