Läänemaa Noortekogu projekt on aasta parim noorteprojekt 2009!

Sisestatud: 15.12.2009

Eesti Noorteühenduste Liidule omaselt valiti ka sel aastal Aasta Parim Noorteprojekt 2009.

Võitjad kuulutati välja ENLi jõulupeol 9. detsembril Tallinnas tudengimajas, kus õhtut juhtisid Järvamaalt Erik Perlin ning Läänemaa tüdruk Jana Bendel.

Ka Läänemaa Noortekogu esitas enda projekti võistlusele. Kuna nõudmised olid originaalsus, atraktiivsus ning sotsiaalne mõjuvus, siis otsustati ühiselt oktoobris toimunud valimisprojekti „Küpsis“ kasuks. Projekti kohta saab lugeda lähemalt Läänemaa Noortekogu blogist http://lnkblogi.blogspot.com .

Ja mis juhtus? Läänemaa Noortekogu projekt valiti Eesti Noorteühenduste Liidu juhtkonna poolt Parimaks Noorteprojektiks 2009. aastal.

Maakondlike noortekogude hääletuse tulemusena võitis Pärnumaa Noorte Liit, kellele ka läänlased hääle andsid. Tegemist oli õpilasvahetusprojektiga, mille raames juba traditsiooniliselt igal aastal kevadel põhikooli lõpetajad saavad minna üheks koolipäevaks soovitud kooli 10. klassi õpilaseks, et enda valikus kindel olla.

Parim Noorteprojekt 2009 üldine võitja oli Eesti Noorte Naiste ja Noorte Meeste Kristlik Ühing, kes enda projekti sihtgrupiks valis ülekaalulised 10-15aastased lapsed, kellel aidati projekti raames kehakaalu vähendada.


Jana Bendel
Läänemaa Noortekogu

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele