Talvepäev Kaitseliiduga

Sisestatud: 09.12.2009

Kogu pere üritus toimub 12. detsembril ka algusega kell 10 Kiltsi lennuväljal. Pakutakse ajaveetmist kõigile pere liikmetele.


Airsoft relvade tutvustav demonstratsioon, peale mida saab iga soovija sama relvaga ise patrullrajal kätt proovida.

Võistkondlik laskmine automaadist, sportpüstol naistele, õhupüssi laskmine ja meisterdamistelk lastele ning matkamäng kogu perele.

Soe söök ja jook pealekauba.

Ürituse juht on kaitseliitlane nooremleitnant Madis Milling.

Täpsem informatsioon Kaitseliidu Lääne kodulehel.      
http://www.laane.edicypages.com/


JUHENDID
Automaadi laskmine:
Võistkonna suurus 4 liiget. Lastakse märklehte 4A, distants 50 m. Laskeasend lamades. 5 võistluslasku, proovilaske ei ole. Võistkonna tulemuse annab 4 liikme lasketulemuse summa. Arvestust peetakse kahes klassis: külalised ja jõustruktuurid (kaitseliit, politsei, piirivalve). Peaauhind antakse mõlema klassi parimale võistkonnale.

Püstolilaskmine:
Võistlusarvestust peetakse individuaalselt ja ainult naistele (vanus alates 18). Lastakse väikesekaliibrilisest püstolist. Lastakse märklehte nr 4, distants 25 m, 5 võistluslasku, proovilaske ei ole.

Õhupüssilaskmine:
Võistlusarvestust peetakse individuaalselt ja ainult lastele. Kaks vanuseklassi: 6-11 aastased ja 12-17 aastased. Lastakse õhupüssi märklehte. Distants 10 m, 5 võistluslasku, proovilaske ei ole.
Proovilaskude ärajätmine on seoses osavõtjate suure arvuga, ürituse kiiremaks sujumiseks. Palume mõistvat suhtumist!

Airsoft patrullrada:
Võistlust peetakse individuaalselt. Võistlusklassid: lapsed (10-17), naised, mehed. Võistlejad läbivad etteantud patrullraja ülesandega märgata ja tabada võimalikult palju vastast imiteerivaid märklehti. Paremusarvestuse aluseks on raja läbimise aeg ja tabatud sihtmärkide suhe.

 Parimatele diplomid ja auhinnad.

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele