Surfilaager Roostal

Sisestatud: 02.06.2009

Surfilaager 2009 toimub Roosta Puhkekülas 16.-19. juulil. Kogu vajaliku info leiad http://purjelaualiit.ee/surfilaager-2009

 Nivea Surfilaager 2009 toimub 16.-19. juulil  

Selle suve oodatuim surfisündmus - Nivea Surfilaager saab toimuma 16.-19. juulil Roosta Puhkekülas. 

Parim võimalus puhata linna melust ja veeta aega toredate surfist huvitatud inimestega looduskaunis kohas, on kindlasti Surfilaager, mis sellel aastal toimub Roosta Puhkekülas. Laagrisse on oodatud osalema kõik huvilised, alates ammustest surfaritest kuni esmakatsetajateni välja.

Neli päeva kestvas Nivea Surfilaagris on igapäevaselt programmis nii algajate kui ka edasijõudnute surfikoolitused. Tegevust jätkub laagris kogu perele, lastele on laagris mänguplatsid ja erinevad võistlused, Roostal on avatud ka põnev seiklusrada, soovijad saavad osa võtta rannaaeroobikast ja surfivõistlustest ning loomulikult ei saa ükski laager läbi korraliku diskota.  
 

Laagrist osavõtt kasvab iga aastaga ja tänaseks on registreerunud juba ligi 400 osalejat. Enamik inimesi, kes kord laagris käinud, avastavad tee surfini ja hakkavad alaga tegelema. Surf, see ei ole pelgalt purjelaua sport - see on ennast ja ümbritsevat hindav elustiil. Mida keerulisemad ja stressirohkemad ajad, seda rohkem hakatakse hindama ja otsima olulisemaid väärtusi ning sidet loodusega. Meri mõjub alati rahustavalt ja pakub vahelduseks ka piisavalt väljakutset. Surfilaagri kohta rohkem infot ja registreerimise leiad: 
www.purjelaualiit.ee/surfilaager  

Eesti Purjelaualiit (EPL) on spordialaliit, mis ühendab purjelauasõiduga tegelevaid inimesi ja klubisid ning korraldab ala arenguks vajalikke võistlusi ja üritusi nii tõsimeelsetele sportlastele kui ala harrastajatele. Loe lähemalt:
www.purjelaualiit.ee   

Lisainfo:
Eleny Vahter
Eesti Purjelaualiidu pressiesindaja
e-mail: elenyÄTpurjelaualiit.ee
mob: +372 50 23 203

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele