Kirikud ja kogudused


Eesti Evangeelne Luteri Kirik

LÄÄNE PRAOSTKOND
Kooli 6, 90501 Haapsalu
Tel 473 7166, faks 473 7017, laane@eelk.ee
Praost Tiit Salumäe, tiit.salumae@eelk.ee
Abipraost Leevi Reinaru, leevi.reinaru@eelk.ee

HAAPSALU Püha Johannese kogudus
Kooli 6, 90501 Haapsalu
tel 473 7166, 473 7167, 473 7168, faks 473 7017
haapsalu@eelk.ee
Koguduseõpetaja Tiit Salumäe, tiit.salumae@eelk.ee
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00 toomkirikus


HANILA Pauluse kogudus
Tööstuse 10-1, 90101 Virtsu, Läänemaa
tel 553 0045
hanila@eelk.ee
Koguduseõpetaja Lembit Tammsalu, lembit.tammsalu@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval 15.00


KARUSE Margareeta kogudus
Kinksi küla, Hanila vald 90130, Läänemaa
tel 5691 5347
karuse@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Kaido Saak, kaido.saak@eelk.ee
Diakon Meelis Malk, meelis.malk@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 1. ja 3. pühapäeval 14.00


KIRBLA Püha Nikolause
kogudus
90201 Kirbla, Läänemaa
tel 477 1142
kirbla@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Illimar Toomet, illimar.toomet@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 1. ja 3. pühapäeval 14.30


KULLAMAA Püha Johannese
kogudus
90701 Kullamaa, Läänemaa
tel 477 5517, faks 477 5517
kullamaa@eelk.ee
Koguduseõpetaja Ants Leedjärv, ants.leedjarv@eelk.ee
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00


LIHULA Eliisabeti kogudus
Tallinna mnt 11, 90303 Lihula, Läänemaa
tel 5691 5347
Koguduseõpetaja Kaido Saak, kaido.saak@eelk.ee
Jumalateenistus pühapäeviti 11.00

LÄÄNE-NIGULA Püha Nikolause kogudus
Nigula tee 1, 90807 Taebla, Läänemaa
tel 479 6658, faks 479 6658
laane-nigula@eelk.ee
kodulehekülg: www.eelk.ee/laane-nigula/
Koguduseõpetaja Leevi Reinaru, leevi.reinaru@eelk.ee
Jumalateenistus pühapäeviti 12.00


MARTNA Püha Martini
kogudus
90601 Martna, Läänemaa
tel 479 2682, 5346 9041
martna@eelk.ee
Hooldajaõpetaja, kari.tynkkynen@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 1. ja 3. pühapäeval ja kirikupühadel 13.00

NOAROOTSI Püha Katariina
kogudus
91201 Pürksi, Läänemaa
noarootsi@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Tiit Salumäe, Tiit.Salumae@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval 14.00


NÕVA Püha Olevi
kogudus
91101 Nõva, Läänemaa
tel 479 3374
nova@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Tiit Salumäe, Tiit.salumae@eelk.ee
Diakon Peeter Krall, Peeter.Krall@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval pühapäeval 11.00


PIIRSALU
kogudus
90902 Piirsalu, Läänemaa
tel 477 5517, 476 2185
Hooldajaõpetaja Ants Leedjärv, ants.leedjarv@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 2. ja viimasel pühapäeval 14.30


RIDALA Püha Maarja Magdaleena kogudus

Kolila, 90411 Ridala vald, Läänemaa
tel 472 4210, 5346 9041, faks 472 4211
ridala@eelk.ee
kodulehekülg: www.eelk.ee/ridala/
Koguduseõpetaja Kari Antero Tynkkynen, kari.tynkkynen@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval ja kirikupühadel kell 13.00


VORMSI Püha Olavi
kogudus
Hullo küla, 91301 Vormsi, Läänemaa
tel 473 2157
vormsi@eelk.ee
Hooldajaõpetaja Tiit Salumäe, tiit.salumae@eelk.ee
Diakon Ants Rajando, ants.rajando@eelk.ee
Jumalateenistus kuu 2. ja 4. pühapäeval 11.00

 

Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik

Haapsalu Maria-Magdaleena kogudus
Linda 2, 90502 Haapsalu
Tel 473 7211

georgius@maria-magdaleena.ee
www.maria-magdaleena.ee/

Preester Jüri Ilves


Uue-Virtsu Kristuse Sündimise kogudus

Kõmsi, Hanila vald, 90102 Läänemaa
Tel 473 7211
Preester Jüri Ilves



Eesti Metodisti Kirik

Haapsalu Metodisti kogudus
Endla 6, 90504 Haapsalu
Tel 473 5624
haapsalu@metodistikirik.ee
www.metodistikirik.ee/kogudused.php?kogudus=haapsalu
Pastor Urmas Rahuvarm
Jumalateenistused:
P 11.00, K 17.00 palvus



Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit

Haapsalu Babtistikogudus
Haapsalu Baptistikogudus
Metsa 24, 90505 Haapsalu
tel/faks 475 7856
www.haapsalubk.ee
eerik.rahkema@neti.ee
Kogudusevanem Eerik Rahkema
Jumalateenistused:
P 10.00
E 18.00 palvus
K 19.00 piiblitund

 

Lihula Baptistikogudus
Aadress: Uus 11, 90303 Lihula
Telefon: 504 7145
Jumalateenistuse aeg: Pühapäev 12.00
Pastor: Aivar Raudver
Juhatuse esimees: Raja Kullerkupp


Ridala Baptisti Kogudus
Piirkond: Läänemaa
Aadress: Vilkla küla, 90408 Ridala, Läänemaa
Telefon: pastor tel./fax 4792 597 ja 5069 113, juhatuse esimees 5216521
Kodulehekülg: http://www.ridalakogudus.ee/
Jumalateenistuse aeg: Pühapäev 11.30
Pastor: Aare Tamm
Juhatuse esimees: Ethel Suurküla

Ridala Baptisti Koguduse Lähtru tööpunkt
Aadress: Suure-Lähtru küla, 90632 Martna vald, Läänemaa
Telefon: 5663 3214
Kodulehekülg: http://www.ridalakogudus.ee/
Jumalateenistuse aeg: kuu teisel pühapäeval kell 14
Pastor: Aare Tamm

Ridala Baptisti Koguduse Mäevalla tööpunkt
Aadress: Põgari küla, 90421 Ridala vald, Läänemaa
Telefon/fax 4792 595; mob 506 9113
Kodulehekülg: www.ridalakogudus.ee
Jumalateenistus iga kuu III pühapäeval kell 15.00
(jõuluteenistusest kuni Ülestõusmispühadeni on teenistustes talvevaheaaeg)
Pastor: Aare Tamm

Palivere Evangeeliumi Kristlaste Vabakogudus
Aadress: Raudtee 4, 90802 Palivere, Läänemaa
Telefon: 479 4407, Mob: 5560 9924
Jumalateenistuse aeg: Pühapäev 11.00
Pastor: Urmas Koppe
Juhatuse esimees: Virge Övel

Sutlepa Baptisti Kogudus

Aadress: Sutlepa küla, Noarootsi vald, 91230 Läänemaa
Telefon: 506 4428; Fax: 473 1007
Jumalateenistuse aeg: I, III ja V Pühapäev 13.00
Pastor: Toomas Vallimäe
Juhatuse esimees: Albert Rebane


Vormsi Rälby Baptistikogudus

Aadress: Rälby küla, Vormsi vald, 91301 Läänemaa
Telefon: 653 0079, juhatuse liikme mobiil 5664 7246
Jumalateenistuse aeg: Pühapäev 11.00
Pastor: Margus Einlo

 

Seitsmenda Päeva Adventistide Kogudus

AKEL Haapsalu Kogudus
Endla 4, 90504 Haapsalu
telefon: 56625526
http://haapsalu.advent.ee/
jaanus-janari.kogerman@advent.ee
Pastor: Jaanus-Janari Kogerman
Jumalateenistused:
R 19.00 koosolek
L 11.00 piiblitund, 12.00 jutlus

 

Eesti Evangeelsete ja Vabakoguduste Liit

EEVL Haapsalu kogudus
Raudtee 12, Haapsalu
Postiaadress: Tamme 38, 90508 Haapsalu
Tel 5668 8180
Faks 475 5257
info@eevlhaapsalu.ee
http://www.eevlhaapsalu.ee
P 11.00 (eesti keeles)

 

Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik

Haapsalu Maarja Magdaleena (Neeva Aleksandri) kogudus
Postiaadress: Surnuaia 16-3, 90504 Haapsalu
Preester Daniel Lepisk (eesseisja)
Tel 58400315
E-post hapsal@yandex.com


Eesti Kristlik Nelipühi Kirik

Haapsalu kogudus

Raudtee 12, 90506 Haapsalu
Pastor Viktor Romanov
Tel 5668 5723
E-post viktor.romanov@eknk.ee
P 15.00 (vene keeles)


Lihula kogudus
Jaama 16, 90302 Lihula
Pastor Marko Põld
Tel 56633048
E-post marko.pold@eknk.ee

Palivere Kogudus
Allikmaa tee 10, 90802 Palivere
Pastor Marika Olenko
Tel 56614667
E-post marikaolen@gmail.com




Jehoova Tunnistajad

Metsa 34, 90505 Haapsalu

Tel 473 7472

haapsalujtk@gmail.com

 

www.jw.org

 

 

Sündmuste kalender
Kõik kategooriad
Oota!
Tagasiside toimetusele